Iluzjonista dla dzieci

Iluzjonista dla dzieci

Iluzjonista dla dzieci

Profesjonalny iluzjonista dla dzieci to gwarancja udanej zabawy dla wszystkich najmłodszych widzów

Świetna zabawa

Profesjonalny pokaz iluzji to nie tylko pokazywanie kolejnych trików, ale wszystkie działania składające się na dobrą rozrywkę. Moje występy są wypełnione gagami i żartami, które wywołują szczery uśmiech na ustach widzów. Z doświadczenia wiem, że tak forma prezentacji zawsze gwarantuje dobrą zabawę.

Familijny pokaz iluzjonisty dla dzieci
Iluzjonista dla dzieci wybiera pomocników

Pokaz dostosowany do wieku

Efekty iluzjonistyczne i rekwizyty są tak przygotowane, aby pasowały do danej grupy wiekowej. Tę zasadę stosuję też, dobierając odpowiednie słownictwo, treść oraz formę występu. Oferta dla 5-latków jest inna niż dla 10-latków, dlatego pokazy są ciekawsze, lepiej odbierane i zrozumiane.

Udział dzieci w pokazie

Mój pokaz jest skonstruowany w taki sposób, żeby dzieci czynnie w nim uczestniczyły, a nie tylko oglądały go z pewnej odległości. Bardzo często zapraszam ochotników do pomocy przy różnych efektach, a nawet daję możliwość wcielenia się w postać iluzjonisty.

Pokaz iluzjonisty dla dzieci na scenie
Iluzjonista dla dzieci prowadzi warsztaty iluzji

Warsztaty iluzji

Po pokazie głównym istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów iluzji. Podczas takich warsztatów dzieci nauczą się kilku prostych trików do samodzielnego wykonania. Efekty są tak dobrane, aby można je było później prezentować z wykorzystaniem rzeczy codziennego użytku, które można znaleźć w każdym domu.

GALERIA

OPINIE

KONTAKT

    Call Now Button